Jachtbouwer Oceanco is er weer in geslaagd. Het bedrijf leverde zijn grootste jacht ooit af, de 117 meter lange Infinity (Y719). Daarmee is dit superjacht ook het grootste jacht dat ooit in ons land is gebouwd.
De Infinity verpulvert het record van de voorgaande grootste, destijds 107 meter. Dit superjacht telt zeven dekken en biedt accommodatie aan maximaal 16 gasten. Het beschikt ook over een uitgebreide wellness met een spa, sauna, een fitnessruimte en een yogastudio.
Het jacht is sinds 2019 in ons land. Het casco is vervolgens via scheepswerf Zwijnenburg in Capelle aan den IJssel overgebracht naar Oceanco Alblasserdam. Daar werd het schip verder afgetimmerd en het interieur afgebouwd. Inmiddels bijna twee jaar later is dat afgerond.
De eigenaar is va de Infinity is volgens insiders Eric Schmid, de voormalig CEO van Google.